15 augustus 2012 om 12:04
< 1 min lezen

NMa onderzoekt fraude medewerker Ballast Nedam

GRONINGEN (Novum) – De Nederlands Mededingingsautoriteit (NMa) onderzoekt mogelijke fraude van een voormalige medewerker van bouwbedrijf Ballast Nedam. Dat meldt De Telegraaf dinsdag.

De oud-werknemer, die afgelopen voorjaar op 69-jarige leeftijd overleed, zou Ballast Nedam en bouwbedrijf Strukton hebben benadeeld door onderaannemers bij bouwprojecten te vragen hogere rekeningen in te dienen. De man deelde vervolgens privé mee in de winst.

De NMa onderzoekt momenteel de persoonlijke administratie van de werknemer. Toen de fraude vorig jaar aan het licht kwam, legden Ballast Nedam en Strukton beslag op alle bezittingen van Oomen, waaronder diens administratie die nu door de NMa wordt onderzocht.

Relevante artikelen

Alles van woningbouw
    • Woningbouw

    Vooruitzicht hogere rente zorgt voor piek in hypotheekaanvragen

    2 december 2025 om 10:04
    • Woningbouw

    Huishoudens gaan in 2026 iets meer betalen voor stroom en gas

    27 november 2025 om 16:16

Aankomende evenementen

09 Feb
Infra Relatiedagen 2026
  • Overijssel
11 Jan
InfraTech2027
  • Zuid-Holland
25 May
Future Facade 2027
  • Utrecht