27 september 2011 om 14:18
< 1 min lezen

Lanxess bouwt hoofdkantoor EPDM-rubberactiviteiten in Geleen

GELEEN (ANP) – De Duitse chemiegroep Lanxess gaat het hoofdkantoor van zijn wereldwijde EPDM-rubberactiviteiten bouwen op industrieterrein Chemelot in Geleen.

Voorzitter Axel Heitmann van de raad van bestuur van Lanxess tekende maandag de contracten op Chemelot Campus.

Lanxess pompt 12 miljoen euro in de ombouw van het in mei van DSM gekochte EPDM-rubberproductiebedrijf, waardoor de productie daar efficiënter en schoner wordt.

Bij EPDM-rubber werken wereldwijd 460 mensen, van wie 260 in Geleen. De schop voor het nieuwe hoofdkantoor, dat ruimte biedt aan 120 mensen, gaat volgend voorjaar de grond in. Begin 2013 is de nieuwbouw klaar.

EPDM-rubbers vinden vooral hun weg naar de auto-industrie, maar worden ook veel gebruikt in de bouw en in technische en elektronische producten. Volgens Heitmann groeit de Lanxess-divisie ondanks de economische crisis. Lanxess is wereldwijd leider in EPDM-productie.

Relevante artikelen

Alles van utiliteitsbouw
    • Utiliteitsbouw

    Zuid-Holland kiest locatie in Lansingerland voor windturbines

    Vandaag om 09:31
    • Utiliteitsbouw

    Vattenfall-centrales gaan definitief naar Tata Steel

    17 november 2025 om 10:33

Aankomende evenementen

09 Feb
Infra Relatiedagen 2026
  • Overijssel
11 Jan
InfraTech2027
  • Zuid-Holland
25 May
Future Facade 2027
  • Utrecht