6 februari 2012 om 15:09
< 1 min lezen

Afsluiting Provenierstunnel Rotterdam

ROTTERDAM – De bouw van de stationshal Rotterdam Centraal gaat voorspoedig. De onderste laag dakbeplating is bijna helemaal aangebracht.

Een volgende fase gaat starten: het aanbrengen van de voorzetgevels, de glazen puien en het aanbrengen van de definitieve dakbedekking. De bouwers starten hiermee bij de uitgang van de reizigerspassage (Provenierstunnel) en werken naar de stad toe.

Voor de reiziger heeft dit tot gevolg dat de tijdelijke luifel die aangebracht is voor het tijdelijk station afgebroken moet worden. Om de veiligheid van de reiziger te garanderen zal de Provenierstunnel van 6 tot en met 9 februari van 22.00 – 1.00  uur afgesloten worden.

Reizigers kunnen gebruik maken van de opgang naar perron 1 en de overige perrons bereiken via de loopbrug over de sporen.

© Nationale Bouwgids

Relevante artikelen

Alles van utiliteitsbouw
  • Eerdmans aangevallen om pleidooi voor gaswinning in Groningen
    • Utiliteitsbouw

    Eerdmans aangevallen om pleidooi voor gaswinning in Groningen

    19 september 2025 om 11:56
  • Aandeel buitenlandse kopers op de woningmarkt verdubbeld
    • Utiliteitsbouw

    Aandeel buitenlandse kopers op de woningmarkt verdubbeld

    18 september 2025 om 12:56

Aankomende evenementen

11 Jan
InfraTech2027
  • Zuid-Holland
25 May
Future Facade 2027
  • Utrecht