SAIL zorgt voor verkeersdrukte, waarschuwt ANWB
19 augustus 2025 om 13:34
< 1 min lezen

SAIL zorgt voor verkeersdrukte, waarschuwt ANWB

Het wordt de komende dagen druk op de weg in en rond Amsterdam. Daarvoor waarschuwt de ANWB vanwege SAIL. Het nautische evenement begint woensdag en duurt tot en met zondag.

De ANWB geeft aan dat door werkzaamheden de A5 vanaf afrit Westpoort naar de aansluiting met de A10 dicht is. Hetzelfde geldt voor de Coentunnel in de A10 richting Zaanstad. Verder moeten automobilisten rekening houden met drukte op de wegen langs het Noordzeekanaalgebied. Volgens de ANWB wordt het ook druk op de P+R-plaatsen.

“Plan daarom je reis goed. Ook in Amsterdam zelf. SAIL Amsterdam is namelijk over verschillende gebieden in de stad verdeeld. Reizen tussen deze gebieden kost tijd, houd daar rekening mee”, aldus de ANWB, die net als de organisatie oproept om met het ov naar Amsterdam te komen.

Relevante artikelen

Alles van infra
    • Infra

    Ernstige problemen Haringvlietbrug door vermoeiing

    11 december 2025 om 14:18
    • Infra

    Koolmees: huidige spoorinfrastructuur bedreigt toekomstbestendigheid

    11 december 2025 om 12:38

Aankomende evenementen

09 Feb
Infra Relatiedagen 2026
  • Overijssel
11 Jan
InfraTech2027
  • Zuid-Holland
25 May
Future Facade 2027
  • Utrecht