24 september 2014 om 19:04
< 1 min lezen

NAM krijgt 188 claims wegens waardedaling woning

(Novum) - Bij de Nederlandse Aardolie Maatschappij (NAM) hebben zich tot nu toe 188 mensen gemeld die willen worden gecompenseerd voor de waardedaling van hun verkochte huis door aardbevingen. Inmiddels zijn 112 woningen getaxeerd, laat de NAM woensdag weten. Er zijn nog geen bedragen te noemen.

Inwoners van de gemeenten Appingedam, Bedum, Delfzijl, Eemsmond, Loppersum, Slochteren, Ten Boer en Winsum kunnen sinds begin februari compensatie aanvragen voor de waardedaling van hun huis als gevolg van het risico op aardbevingen door gaswinning. Het gaat om woningen die na vorig jaar 25 januari zijn verkocht met een ‘aantoonbare waardedaling’.

De regeling geldt alleen voor particulieren. Negen Groningse woningcorporaties eisen ook een schadevergoeding van de NAM voor de waardevermindering van hun woningbestand door de aardbevingen, zo kondigden ze eerder deze maand aan.

Relevante artikelen

Alles van woningbouw
    • Woningbouw

    De beste gereedschapskist voor beginners: dit zijn de toppers van 2025

    6 november 2025 om 14:45
    • Woningbouw

    Bouwer BAM blijft optimistisch over verkoop nieuwbouwwoningen

    6 november 2025 om 09:36

Aankomende evenementen

19 Nov
Beton Event 2025​​
  • Noord-Brabant
09 Feb
Infra Relatiedagen 2026
  • Overijssel
11 Jan
InfraTech2027
  • Zuid-Holland