10 mei 2016 om 11:16
< 1 min lezen

Aantal faillissementen daalt verder

DEN HAAG (ANP) - In april zijn voor de tweede achtereenvolgende maand minder bedrijven failliet gegaan dan in de voorgaande maand. Dat blijkt uit cijfers die het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS) dinsdag heeft gepubliceerd.

In april werden 377 faillissementen uitgesproken, tegen 392 in maart. In die maand zakte het aantal bedrijven dat op de fles ging nog met 88, na een toename tot 480 in februari.

Volgens het CBS zit er nog geen duidelijke trend in de faillissementen. Die bereikten in augustus vorig jaar het laagste niveau sinds oktober 2008, maar namen daarna zes maanden lang weer bijna onafgebroken toe. Het peil lag in de eerste vier maanden van 2016 wel een vijfde lager dan een jaar eerder.

Relevante artikelen

Alles van woningbouw
    • Infra

    Rijkswaterstaat slaat alarm: infrastructuur op breekpunt

    Vandaag om 10:08
    • Infra

    Kabinet trekt 2,5 miljard euro uit voor infrastructuur bij nieuwe woonwijken

    10 november 2025 om 15:44

Aankomende evenementen

09 Feb
Infra Relatiedagen 2026
  • Overijssel
11 Jan
InfraTech2027
  • Zuid-Holland
25 May
Future Facade 2027
  • Utrecht