23 augustus 2017 om 11:48
< 1 min lezen

Arcadis gaat Norfolk beschermen tegen water

AMERSFOORT (ANP) - Arcadis heeft een klus binnengehaald in de Amerikaanse stad Norfolk. Met de opdracht is een bedrag gemoeid van 11,6 miljoen dollar, zo'n 9,9 miljoen euro, meldde het advies- en ingenieursbureau.

Het gaat om een plan om de plaats in de staat Virginia beter te beschermen tegen overstromingen. Een deel van de watermanagementkennis wordt door Arcadis Nederland geleverd. Ook Nederlandse kennisinstituten en de Nederlandse ambassade in Washington werken mee aan het project, dat een looptijd heeft tot eind 2018.

Het project komt voort uit de zogeheten ,,Dutch Dialogues”, die onderdeel zijn van een samenwerking tussen Nederland en de Verenigde Staten op het gebied van watermanagement. In Norfolk wordt het stadsdeel Ohio Creek veiliger gemaakt. Daar is nu nog vaak overlast door overstromingen.

Relevante artikelen

Alles van utiliteitsbouw
    • Infra

    Rijkswaterstaat waarschuwt: avondspits drukker door wintertijd

    27 oktober 2025 om 10:53
    • Infra

    Zeelandbrug verdwijnt niet, zelfs niet bij nieuwe brug of tunnel

    21 oktober 2025 om 09:04

Aankomende evenementen

28 Oct
Afbouw Vakdagen 2025
  • Zuid-Holland
03 Nov
HoutPro+ 2025
  • Noord-Brabant
19 Nov
Beton Event 2025​​
  • Noord-Brabant