3 mei 2018 om 11:37
< 1 min lezen

BAM stijgt op lagere beurs

AMSTERDAM (ANP) - De aandelenbeurs in Amsterdam is donderdag met verlies begonnen. Ook de andere Europese beurzen openden in het rood. Op het Damrak viel het kwartaalbericht van bouwer BAM in de smaak. Daarnaast verwerkten beleggers nog het besluit van de Amerikaanse Federal Reserve, die de rente conform verwachting ongewijzigd liet.

De AEX-index op Beursplein 5 noteerde na enige minuten handelen 0,3 procent in de min op 554,48 punten. Bij de hoofdfondsen noteerde Unilever ex-dividend. De MidKap zakte 0,1 procent tot 793,94 punten. De beurzen in Londen, Parijs en Frankfurt verloren tot 0,2 procent.

Bij de middelgrote bedrijven klom BAM 3,5 procent. Het bouwconcern heeft zijn opbrengsten in het eerste kwartaal opgekrikt. Daarnaast is de orderportefeuille met ongeveer een half miljard euro in omvang toegenomen en herhaalde BAM zijn verwachting dat de brutowinst in 2018 rond de 2 procent zal toenemen.

Relevante artikelen

Alles van utiliteitsbouw
    • Infra

    Ernstige problemen Haringvlietbrug door vermoeiing

    11 december 2025 om 14:18
    • Infra

    Koolmees: huidige spoorinfrastructuur bedreigt toekomstbestendigheid

    11 december 2025 om 12:38

Aankomende evenementen

09 Feb
Infra Relatiedagen 2026
  • Overijssel
11 Jan
InfraTech2027
  • Zuid-Holland
25 May
Future Facade 2027
  • Utrecht