17 februari 2023 om 11:55
< 1 min lezen

Nieuwe prestatieafspraken over woningbouw in de gemeente Nijkerk

Woningstichting Nijkerk (WSN), de Alliantie, HuurdersOrganisatie Nijkerk (HON), HuurdersBelangenVereniging de Alliantie (HBVA) en de gemeente Nijkerk hebben nieuwe prestatieafspraken gemaakt voor de komende twee jaar. Dit meldt de gemeente Nijkerk.

In 2023 en 2024 worden bijvoorbeeld circa negentig sociale huurwoningen opgeleverd. Ook wordt gekeken naar mogelijkheden om energiearmoede te verminderen en wordt gewerkt aan een Woonzorgvisie.

Aantrekkelijke gemeente

Wethouder Esther Heutink-Wenderich van de gemeente Nijkerk is blij met de nieuwe afspraken: “Mooi dat alle partijen tekenen en dat we gezamenlijk de komende twee jaar de schouders eronder zetten. We willen Nijkerk een aantrekkelijke gemeente laten zijn voor alle doelgroepen, een gemeente waar we samen aan bouwen en waar iedereen een thuis vindt.”

Door: Nationale Bouwgids / Richard Heeres

Relevante artikelen

Alles van woningbouw
  • Eerdmans aangevallen om pleidooi voor gaswinning in Groningen
    • Woningbouw

    Eerdmans aangevallen om pleidooi voor gaswinning in Groningen

    19 september 2025 om 11:56
  • Aandeel buitenlandse kopers op de woningmarkt verdubbeld
    • Woningbouw

    Aandeel buitenlandse kopers op de woningmarkt verdubbeld

    18 september 2025 om 12:56

Aankomende evenementen

11 Jan
InfraTech2027
  • Zuid-Holland
25 May
Future Facade 2027
  • Utrecht