Explosies beschadigen woningen in Rotterdam en Spijkenisse
24 februari 2023 om 10:26
< 1 min lezen

Explosies beschadigen woningen in Rotterdam en Spijkenisse

In het Rotterdamse stadsdeel IJsselmonde is in de nacht van donderdag op vrijdag een explosie geweest bij een woning aan de Pruimentuin. De gevel van het huis is daardoor flink beschadigd. Niemand raakte gewond. Een politiewoordvoerder zegt dat de klap waarschijnlijk is veroorzaakt door een explosief.

Ook in Spijkenisse is in de nacht de gevel van een woonhuis zwaar beschadigd geraakt doordat er vermoedelijk een explosief is afgegaan. Dat gebeurde aan de E. Flipsestraat in de wijk Vriesland. Niemand raakte gewond.

In Rotterdam zijn deze week meer explosies geweest bij woningen, waaronder een bij een huis aan de Abrikozentuin, die naast de Pruimentuin ligt. Dat was in de nacht van zondag op maandag. Diezelfde nacht ging ook een explosief af bij een huis aan de Vredenoordlaan in de wijk Kralingen-Crooswijk. Ook was er deze week een explosie in een flatgebouw aan de Sint-Andriesstraat in stadsdeel Feijenoord.

Door: ANP

Relevante artikelen

Alles van woningbouw
  • Eerdmans aangevallen om pleidooi voor gaswinning in Groningen
    • Woningbouw

    Eerdmans aangevallen om pleidooi voor gaswinning in Groningen

    19 september 2025 om 11:56
  • Aandeel buitenlandse kopers op de woningmarkt verdubbeld
    • Woningbouw

    Aandeel buitenlandse kopers op de woningmarkt verdubbeld

    18 september 2025 om 12:56

Aankomende evenementen

11 Jan
InfraTech2027
  • Zuid-Holland
25 May
Future Facade 2027
  • Utrecht