31 oktober 2011 om 19:00
< 1 min lezen

Bouw eerste boerderij op terp Overdiepse Polder gestart

UTRECHT – Vorige week is gestart met de bouw van de eerste nieuwe boerderij op een terp in de Overdiepse Polder. De familie Broekmans, die de boerderij straks gaat bewonen, was aanwezig bij het slaan van de eerste paal van de stal.

Tijdens de open dag op 24 september kreeg de familie de omgevingsvergunnning uitgereikt die nodig is om met de bouw te kunnen beginnen. Als alles meezit, is de boerderij over een jaar klaar.

Zeshonderd heipalen
Allereerst worden er een kleine zeshonderd heipalen geslagen waarop de boerderij, de stal en de loods worden gebouwd. Hierdoor is de constructie gegarandeerd en kunnen de opstallen niet gaan verzakken.

Het heien duurt in totaal zo’n drie weken. Daarna kan begonnen worden met de bouw van de opstallen. De verwachting is dat de omgevingsvergunningen voor de bouw van de overige boerderijen op korte termijn afgegeven worden.

© Nationale Bouwgids

Relevante artikelen

Alles van woningbouw
    • Woningbouw

    Prijzen koopwoningen in oktober gestegen met 6,6%

    Gisteren om 14:51
    • Woningbouw

    Keijzer wil huurregels versoepelen ondanks aangenomen motie

    20 november 2025 om 14:25

Aankomende evenementen

09 Feb
Infra Relatiedagen 2026
  • Overijssel
11 Jan
InfraTech2027
  • Zuid-Holland
25 May
Future Facade 2027
  • Utrecht