8 februari 2012 om 10:29
< 1 min lezen

Den Haag krijgt homovriendelijk wooncomplex

DEN HAAG (ANP)  – Den Haag krijgt eindelijk een homovriendelijk wooncomplex. Het COC Haaglanden heeft dinsdag een bericht daarover van de Gay Krant bevestigd.

De homo-organisatie heeft de handen ineengeslagen met twee woonorganisaties en corporatie Staedion. Het is de bedoeling dat de partijen op korte termijn een ‘roze’ wooncomplex aan het Buitenom in Den Haag gaan realiseren.

Het zou voor zover het COC bekend het eerste homovriendelijke wooncomplex van Nederland worden. Het is de bedoeling dat homo’s en lesbiennes in het gebouw woningen kunnen kopen of huren.

De initiatiefnemers mikken vooral op roze vijftig-plussers. Behalve homo’s, lesbiennes en transgenders zijn er ook mensen welkom die homo’s een warm hart toedragen.

Inschrijven
De realisering van het project gaat overigens pas door als er zich genoeg mensen inschrijven. Deze fase van het project gaat binnenkort van start. Een eerder initiatief voor het verwezenlijken van een roze woongroep in de hofstad liep een paar jaar geleden op de klippen.

Relevante artikelen

Alles van woningbouw
    • Woningbouw

    Meer hypotheekaanvragen, aankoopbedrag op recordniveau

    Vandaag om 09:38
    • Woningbouw

    Heijmans ziet verkoop stijgen, maar stedelijke projecten stroef

    31 oktober 2025 om 09:04

Aankomende evenementen

03 Nov
HoutPro+ 2025
  • Noord-Brabant
19 Nov
Beton Event 2025​​
  • Noord-Brabant
09 Feb
Infra Relatiedagen 2026
  • Overijssel