5 augustus 2011 om 16:36
< 1 min lezen

Ingebruikname Rekervlotbrug uitgesteld

HAARLEM – Door onvoorziene technische problemen duren de werkzaamheden aan de Rekervlotbrug in Koedijk langer dan verwacht. De provincie Noord-Holland stelt daarom de ingebruikname ervan uit.

Bij het testen van de nieuwe brug constateerde de provincie een aantal problemen met onderdelen van de aandrijving van de vlotbrug. Nader onderzoek toonde aan dat de problemen complexer zijn dan aanvankelijk gedacht.

Om die op te lossen dienen diverse nieuwe onderdelen besteld, bewerkt en getest te worden. Voor deze brug is gekozen voor een innovatieve methode, wat gepaard gaat met onvoorziene kinderziektes. Vanwege de zomerperiode, de lange levertijden en de te verrichten werkzaamheden wordt de ingebruikname uitgesteld.

Naar verwachting is de brug eind 2011 in bedrijf. Dankzij de Rekervlotbrug kunnen fietsers straks gemakkelijk van het recreatiegebied Geestmerambacht naar de kust. De brug vormt een belangrijke nieuwe schakel in de gewilde fietsverbinding voor de HAL-regio (Heerhugowaard, Alkmaar, Langedijk).

Relevante artikelen

Alles van infra
    • Infra

    Kabinet trekt 2,5 miljard euro uit voor infrastructuur bij nieuwe woonwijken

    10 november 2025 om 15:44
    • Infra

    Rijkswaterstaat waarschuwt: avondspits drukker door wintertijd

    27 oktober 2025 om 10:53

Aankomende evenementen

19 Nov
Beton Event 2025​​
  • Noord-Brabant
09 Feb
Infra Relatiedagen 2026
  • Overijssel
11 Jan
InfraTech2027
  • Zuid-Holland