16 april 2015 om 17:24
< 1 min lezen

Lage tarieven drukken resultaat Stedin

(Novum) - ROTTERDAM - Netbeheerder Stedin heeft afgelopen jaar mindere resultaten geboekt als gevolg van lagere tarieven en extra investeringen. Dat bleek donderdag uit het jaarbericht van de netbeheerder. Over 2014 kwam het bedrijfsresultaat uit op 298 miljoen euro, tegenover 376 miljoen euro een jaar eerder.

Volgens Stedin heeft het merendeel van de klanten afgelopen jaar minder betaald voor het gebruik van de netwerken. Daarnaast werd er 433 miljoen euro genvesteerd in de netwerken. Dat bedrag lag 6 miljoen euro hoger dan een jaar eerder. Volgens Stedin, dat onderdeel is van energieconcern Eneco, was 2014 een uitdagend jaar onder meer vanwege de integratie van aannemer Joulz.

Onlangs werd bekend dat Stedin dit jaar circa 534 miljoen euro investeert in het verduurzamen, verbeteren, aanleggen en vervangen van energienetten.

 

Relevante artikelen

Alles van infra
    • Infra

    Ernstige problemen Haringvlietbrug door vermoeiing

    11 december 2025 om 14:18
    • Infra

    Koolmees: huidige spoorinfrastructuur bedreigt toekomstbestendigheid

    11 december 2025 om 12:38

Aankomende evenementen

09 Feb
Infra Relatiedagen 2026
  • Overijssel
11 Jan
InfraTech2027
  • Zuid-Holland
25 May
Future Facade 2027
  • Utrecht