11 juni 2015 om 16:40
< 1 min lezen

Faillissement Oskomera raakt Noord-Zuidlijn

(Novum) - AMSTERDAM - Het faillissement van gevelbouwer Oskomera, dat woensdag bekend werd, heeft gevolgen voor de aanleg van de Noord-Zuidlijn in Amsterdam. Het bedrijf in Deurne hield zich bezig met het metaalconstructiewerk en de montage van glas. Mogelijk lopen deze werkzaamheden voor de metrolijn nu vertraging op, laat het projectbureau donderdag weten.

Oskomera was een van de onderaannemers van hoofdaannemer VIA NoordZuidlijn. Het bedrijf diende woensdag een verzoek tot faillissement in bij de rechtbank in Den Bosch. Bijna tweehonderd medewerkers dreigen hun baan te verliezen.

De hoofdaannemer brengt nu de precieze gevolgen in beeld en probeert een oplossing te vinden. Hoewel bekend was dat er problemen waren bij Oskomera, was een faillissement niet voorzien, aldus het projectbureau Noord-Zuidlijn.

Relevante artikelen

Alles van infra
    • Infra

    ProRail: Nederland slecht voorbereid op spoorsabotage

    8 oktober 2025 om 09:38
  • drinkwater uit de Maas soms verontreinigd
    • Infra

    Rivier de Maas nog steeds onvoldoende beschermd tegen schadelijke lozingen

    2 september 2025 om 12:20

Aankomende evenementen

28 Oct
Afbouw Vakdagen 2025
  • Zuid-Holland
03 Nov
HoutPro+ 2025
  • Noord-Brabant
19 Nov
Beton Event 2025​​
  • Noord-Brabant