29 februari 2012 om 09:44
< 1 min lezen

“Ondernemers wantrouwig over bezuinigingen”

AMSTERDAM (ANP) – Een meerderheid van de ondernemers (55 procent) heeft weinig vertrouwen in de bezuinigingsplannen van minister Verhagen van Economische Zaken.

Dat blijkt uit onderzoek van Intomart GfK in opdracht van BNR Nieuwsradio. De minister zei onlangs dat hij de ondernemers bij de bezuinigingen “zoveel mogelijk wil ontzien en wil steunen”.

De ondervraagde ondernemers hebben de meeste problemen metde voorgenomen besparingen in de zorg. Ruim 64 procent vindt juist dat de zorg bij de bezuinigingen moet worden ontzien.

Wel mag de belasting op energiekosten en milieuvervuilingen van hen omhoog, als de belasting op arbeid dan omlaag gaat.

Ruim 40 procent van de Nederlandse ondernemers is niet bang voor de gevolgen van de huidige crisis. Van de ondernemers die zich wel zorgen maken, denkt nog geen derde dat zijn onderneming daadwerkelijk op de fles gaat.

Relevante artikelen

Alles van infra
    • Infra

    Ernstige problemen Haringvlietbrug door vermoeiing

    11 december 2025 om 14:18
    • Infra

    Koolmees: huidige spoorinfrastructuur bedreigt toekomstbestendigheid

    11 december 2025 om 12:38

Aankomende evenementen

09 Feb
Infra Relatiedagen 2026
  • Overijssel
11 Jan
InfraTech2027
  • Zuid-Holland
25 May
Future Facade 2027
  • Utrecht