Vannacht brand in parkeergarage Den Haag, drie woningen onbewoonbaar
2 september 2022 om 11:37
< 1 min lezen

Vannacht brand in parkeergarage Den Haag, drie woningen onbewoonbaar

In de parkeergarage van een wooncomplex aan Laan van Wateringse Veld in Den Haag heeft in de nacht van donderdag op vrijdag brand gewoed. De brandweer ontruimde 35 huizen en de bewoners werden in een bus van vervoersbedrijf HTM opgevangen. Drie woningen zijn tijdelijk onbewoonbaar verklaard, de bewoners daarvan worden elders opgevangen. Alle overige geëvacueerden zijn inmiddels teruggekeerd.

De brand ontstond rond 02.30 uur en de brandweer rukte met meerdere eenheden uit. Rond 03.15 uur was het vuur gedoofd. Volgens een woordvoerder van de veiligheidsregio zijn er drie auto’s verloren gegaan. Er is niemand gewond geraakt.

Van drie woningen waar de brand direct onder woedde is de constructie gecontroleerd en moet die gestabiliseerd voordat de bewoners terug mogen, meldt de veiligheidsregio. Naar verwachting zijn die werkzaamheden in de loop van vrijdagochtend klaar en kunnen de bewoners terug naar hun huizen.

Door: ANP

Relevante artikelen

Alles van woningbouw
    • Woningbouw

    Onderzoek: woningmarkt kan afschaffing hypotheekrenteaftrek aan

    Gisteren om 10:13
    • Woningbouw

    Geschenkwoningen Watersnoodramp officieel rijksmonument

    Gisteren om 08:57

Aankomende evenementen

19 Nov
Beton Event 2025​​
  • Noord-Brabant
09 Feb
Infra Relatiedagen 2026
  • Overijssel
11 Jan
InfraTech2027
  • Zuid-Holland