1 februari 2012 om 12:25
< 1 min lezen

BAM hernieuwt bankfaciliteit

BUNNIK (ANP) – BAM heeft met twee bankensyndicaten overeenkomsten gesloten voor een bankfaciliteit van 500 miljoen euro en voor een achtergestelde lening van 125 miljoen euro.

Dat maakte het bouwbedrijf woensdag bekend. De bankfaciliteit was oorspronkelijk bepaald op 700 miljoen euro. Na de bekendmaking door BAM, eind december, van de desinvestering van het belang in baggeronderneming Van Oord, is de faciliteit teruggebracht tot 500 miljoen euro.

De nieuwe faciliteiten stellen de financiering van BAM voor de komende jaren zeker, aldus de onderneming. De bankfaciliteit, die een looptijd heeft van 4 jaar met een 1-jarige verlengingsoptie, zal worden gebruikt voor de herfinanciering van de huidige bankfaciliteit van 475 miljoen euro en banklening van 360 miljoen euro, en voor algemene bedrijfsdoeleinden.

De achtergestelde lening heeft een looptijd tot 30 juli 2017 en zal worden gebruikt voor de herfinanciering van de huidige achtergestelde lening van 200 miljoen euro.

Relevante artikelen

Alles van utiliteitsbouw
    • Utiliteitsbouw

    Nederland telt opnieuw meer woningen zonder aardgas

    9 december 2025 om 13:18
    • Utiliteitsbouw

    Zuinige huishoudens op warmtenet krijgen mogelijk hogere kosten

    5 december 2025 om 13:25

Aankomende evenementen

09 Feb
Infra Relatiedagen 2026
  • Overijssel
11 Jan
InfraTech2027
  • Zuid-Holland
25 May
Future Facade 2027
  • Utrecht