23 september 2022 om 16:13
< 1 min lezen

Bouw basisschool in Oost-Souburg toch voortgezet

De bouw van basisschool De Tweemaster-Kameleon in Oost-Souburg gaat toch door. Hoewel de locatie verkeerd is, wil de gemeente Vlissingen bouwen. De gemeente laat een extern adviesbureau onderzoeken of de foute locatie gelegaliseerd kan worden om te voorkomen dat het gebouw opnieuw afgebroken moet worden. Dat meldt Omroep Zeeland.

Aanvankelijk werd het schoolgebouw verkeerd om gebouwd. Dat is hersteld. Woensdag bleek echter dat de school drie meter te dicht op de Jan de Priesterstraat gebouwd wordt. Daardoor voldoet de bouw niet aan het bestemmingsplan en de omgevingsvergunning.

Onafhankelijk bureau

De gemeente Vlissingen ziet zelf geen bezwaren tegen het doorgaan van de bouw van de school. Het onderzoek naar hoe de bouwfout is ontstaan wordt niet door de gemeente zelf uitgevoerd. Daarvoor wordt een onafhankelijk bureau ingeschakeld.

Door: Nationale Bouwgids / Richard Heeres

Relevante artikelen

Alles van utiliteitsbouw
  • Eerdmans aangevallen om pleidooi voor gaswinning in Groningen
    • Utiliteitsbouw

    Eerdmans aangevallen om pleidooi voor gaswinning in Groningen

    19 september 2025 om 11:56
  • Aandeel buitenlandse kopers op de woningmarkt verdubbeld
    • Utiliteitsbouw

    Aandeel buitenlandse kopers op de woningmarkt verdubbeld

    18 september 2025 om 12:56

Aankomende evenementen

11 Jan
InfraTech2027
  • Zuid-Holland
25 May
Future Facade 2027
  • Utrecht