3 februari 2014 om 13:10
< 1 min lezen

Corio verkoopt tien Nederlandse winkelcentra

(Novum/ABM FN) - Vastgoedbelegger Corio heeft tien winkelcentra in Nederland en een Frans winkelcentrum verkocht. De verkopen leverden het beursgenoteerde bedrijf uit Utrecht 213 miljoen euro op, zo maakte Corio maandag bekend. Het gaat vooral om kleine tot middelgrote winkelcentra buiten de Randstad, die zijn verkocht aan investeerders Mount Kellett Capital Management en Sectie5 Investments.

Corio is al langere tijd bezig om kleine en middelgrote winkelcentra buiten grootstedelijke gebieden van de hand te doen. Sinds eind 2012 heeft de investeerder 26 projecten verkocht, voor in totaal 545 miljoen euro. Het verkoopprogramma ligt daarmee ‘voor op schema’, zo schrijft Corio in een verklaring.

De winkelcentra zijn vorige maand verkocht. De opbrengst telt in dat geval niet mee in de resultaten over 2013. Corio presenteert zijn jaarcijfers op 12 februari na het sluiten van de Amsterdamse beurs.

Relevante artikelen

Alles van utiliteitsbouw
    • Utiliteitsbouw

    Dalende omzet bij laadpalen producent Alfen

    7 november 2025 om 15:57
    • Utiliteitsbouw

    Vol stroomnet remt gebruik subsidie voor trucklaadpalen

    28 oktober 2025 om 09:50

Aankomende evenementen

19 Nov
Beton Event 2025​​
  • Noord-Brabant
09 Feb
Infra Relatiedagen 2026
  • Overijssel
11 Jan
InfraTech2027
  • Zuid-Holland