26 augustus 2011 om 17:23
< 1 min lezen

Eerste paal nieuw voetbalcomplex Nieuw-Lekkerland in de grond

DE WAARD – Sjanneke Huisman sloeg op woensdag 24 augustus onder toeziend oog van wethouder André Hoogendoorn de eerste paal voor het nieuwe voetbalcomplex in Nieuw-Lekkerland in de grond.

Mevrouw Huisman is gevraagd om de eerste paal te slaan omdat zij al 25 jaar de kantine van de voetbalvereniging beheert, zo meldt de gemeente De Waard. Ook voor wethouder Hoogendoorn was dit een echte mijlpaal.

De afgelopen jaren is er veel gebeurd in de voorbereiding van het project en nu is eindelijk de uitvoeringsfase aangebroken. Het slaan van de eerste paal is een symbolische klap op de realisatie van het sportcomplex. De oplevering van het clubhuis staat gepland voor medio mei 2012. De sportvelden worden eerder opgeleverd, deze zijn rond oktober van dit jaar speelklaar.

Relevante artikelen

Alles van utiliteitsbouw
    • Utiliteitsbouw

    Vattenfall-centrales gaan definitief naar Tata Steel

    17 november 2025 om 10:33
    • Utiliteitsbouw

    Energiekosten gaan omlaag in 2026, voorspelt ING

    14 november 2025 om 09:02

Aankomende evenementen

09 Feb
Infra Relatiedagen 2026
  • Overijssel
11 Jan
InfraTech2027
  • Zuid-Holland
25 May
Future Facade 2027
  • Utrecht