27 april 2012 om 16:36
< 1 min lezen

Gemeentelijke zonnepanelen te koop

NIJMEGEN (ANP) – Mensen die in het werkgebied van netbeheerder Liander wonen, kunnen vanaf vrijdag zonnepanelen op het dak van twee Nijmeegse gemeentekantoren kopen.

De energie die door die panelen wordt opgewekt, mogen ze aftrekken van hun eigen energierekening. Dat hebben de gemeente Nijmegen, Liander en duurzaamheidsbedrijf Zonnepark Nederland donderdag bekendgemaakt.

Het proefproject is aantrekkelijk voor degenen die nu niet kunnen profiteren van lagere energiekosten door de aanschaf van eigen zonnepanelen. Dat zijn onder andere huurders, eigenaren van een monumentaal pand of mensen met een koophuis met een ongunstige ligging op de zon.

Liander levert stroom in Gelderland, Noord-Holland en grote delen van Flevoland, Friesland en Zuid-Holland.

Relevante artikelen

Alles van utiliteitsbouw
  • Eerdmans aangevallen om pleidooi voor gaswinning in Groningen
    • Utiliteitsbouw

    Eerdmans aangevallen om pleidooi voor gaswinning in Groningen

    19 september 2025 om 11:56
  • Aandeel buitenlandse kopers op de woningmarkt verdubbeld
    • Utiliteitsbouw

    Aandeel buitenlandse kopers op de woningmarkt verdubbeld

    18 september 2025 om 12:56

Aankomende evenementen

11 Jan
InfraTech2027
  • Zuid-Holland
25 May
Future Facade 2027
  • Utrecht