Miljoenen euro’s voor frissere en duurzamere scholen in gemeente Groningen
19 juli 2022 om 16:13
< 1 min lezen

Miljoenen euro’s voor frissere en duurzamere scholen in gemeente Groningen

De komende jaren investeert de gemeente Groningen miljoenen euro's in de nieuwbouw of verbouw van scholen in de gemeente. Via het project Frisse & Duurzame Scholen wordt ook werk gemaakt van het binnenklimaat van scholen. Dat meldt Groninger Internet Courant.

Volgens wethouder Carine Bloemhoff van de gemeente Groningen is het van groot belang dat kinderen onderwijs krijgen in een fris klaslokaal. En ook voor leerkrachten is het gezond om daar les te geven. Dat is goed voor de gezondheid van leerlingen en leerkrachten en heeft een positieve uitwerking op de leerprestaties.

Zes scholen

Zes scholen worden de komende jaren aangepakt: de Peter Petersenschool, CSG Wessel Gansfort, de Steiger/Meerpaal, OBS Garmerwolde, Het Mozaïek en de Bolster.

Door: Nationale Bouwgids / Richard Heeres

Relevante artikelen

Alles van utiliteitsbouw
  • Eerdmans aangevallen om pleidooi voor gaswinning in Groningen
    • Utiliteitsbouw

    Eerdmans aangevallen om pleidooi voor gaswinning in Groningen

    19 september 2025 om 11:56
  • Aandeel buitenlandse kopers op de woningmarkt verdubbeld
    • Utiliteitsbouw

    Aandeel buitenlandse kopers op de woningmarkt verdubbeld

    18 september 2025 om 12:56

Aankomende evenementen

11 Jan
InfraTech2027
  • Zuid-Holland
25 May
Future Facade 2027
  • Utrecht