22 september 2014 om 13:07
< 1 min lezen

‘Bouw Icedôme van de baan’

(Novum) - De Icedôme in Almere komt er niet. De bouwbedrijven achter het schaatscomplex hebben de stekker uit het project getrokken. BAM en Van Wijnen konden niet genoeg investeerders vinden, meldt Omroep Flevoland maandag.

De bouw van de ijsbaan kwam op losse schroeven te staan toen schaatsbond KNSB besloot het vertrouwen in de plannen op te zeggen. De Icedôme had de komende tien jaar het nationale trainingscentrum van de KNSB moeten worden, ten koste van Thialf in Heerenveen en het Transportium in Zoetermeer. Maar Icedôme kreeg de financiering niet rond, bleek begin juli.

Het consortium achter de nieuwe schaatstempel had toen nog gezegd het complex alsnog te willen bouwen, maar ziet daar nu dus alsnog van af. “Het boek Icedôme is definitief dicht. Het was een brug te ver”, laat directievoorzitter van Van Wijnen Cees van Bemmel aan de omroep weten.

Relevante artikelen

Alles van utiliteitsbouw
    • Utiliteitsbouw

    Zuid-Holland kiest locatie in Lansingerland voor windturbines

    21 november 2025 om 09:31
    • Utiliteitsbouw

    Vattenfall-centrales gaan definitief naar Tata Steel

    17 november 2025 om 10:33

Aankomende evenementen

09 Feb
Infra Relatiedagen 2026
  • Overijssel
11 Jan
InfraTech2027
  • Zuid-Holland
25 May
Future Facade 2027
  • Utrecht