14 september 2015 om 14:17
< 1 min lezen

Grote klus Philips in Catharina Ziekenhuis

EINDHOVEN (ANP) - Philips heeft een overeenkomst gesloten met het Catharina Ziekenhuis voor de levering van medische technologie aan het nieuwe hart- en vaatcentrum dat medio volgend jaar zijn deuren opent. De nieuwe behandelmethode, die maandag werd aangekondigd, moet leiden tot een kortere hersteltijd en een minimalisering van bijkomend letsel.

Volgens een woordvoerder van Philips is er een bedrag tot 10 miljoen euro met de overeenkomst gemoeid. Philips richt in het Eindhovense ziekenhuis vijf interventiekamers in en twee hybride operatiekamers, een combinatie van een conventionele operatiekamer met een kamer voor beeldgestuurde behandelingen (3D).

,,Met de nieuwe technologie hoeven patiënten minder vaak onder het mes en hoeft bij een ingreep minder gesneden te worden ten opzichte van conventionele behandelingen”, aldus de zegsman.

Relevante artikelen

Alles van utiliteitsbouw
    • Utiliteitsbouw

    Dalende omzet bij laadpalen producent Alfen

    7 november 2025 om 15:57
    • Utiliteitsbouw

    Vol stroomnet remt gebruik subsidie voor trucklaadpalen

    28 oktober 2025 om 09:50

Aankomende evenementen

19 Nov
Beton Event 2025​​
  • Noord-Brabant
09 Feb
Infra Relatiedagen 2026
  • Overijssel
11 Jan
InfraTech2027
  • Zuid-Holland