31 augustus 2017 om 11:49
< 1 min lezen

Nest introduceert goedkopere thermostaat

MOUNTAIN VIEW - Nest heeft een goedkopere versie van zijn slimme thermostaat gepresenteerd. De Thermostat E ligt straks voor 169 dollar in de winkel, 80 dollar minder dan het huidige model.

Nest, dat onderdeel is van Googles moederbedrijf Alphabet, heeft voor een minder opvallend ontwerp gekozen, waarbij de thermostaat meer opgaat in de omgeving. Het toont vrijwel alleen in grote nummers de temperatuur. De thermostaat lijkt verder veel op voorgaande versies. Zo is hij te besturen met je smartphone en reageert het op temperatuurschommelingen in de woning.

De Thermostat E is in de Verenigde Staten vanaf 1 september verkrijgbaar. Wanneer het model naar Nederland komt en wat de prijs zal zijn, is nog niet bekend.

Relevante artikelen

Alles van utiliteitsbouw
    • Utiliteitsbouw

    Dalende omzet bij laadpalen producent Alfen

    7 november 2025 om 15:57
    • Utiliteitsbouw

    Vol stroomnet remt gebruik subsidie voor trucklaadpalen

    28 oktober 2025 om 09:50

Aankomende evenementen

19 Nov
Beton Event 2025​​
  • Noord-Brabant
09 Feb
Infra Relatiedagen 2026
  • Overijssel
11 Jan
InfraTech2027
  • Zuid-Holland