Nieuwe huurders gevonden voor leegstaande Big Bazar-winkels
23 juli 2024 om 10:18
< 1 min lezen

Nieuwe huurders gevonden voor leegstaande Big Bazar-winkels

Het grote winkelvastgoedconcern Wereldhave, bekend van winkelcentra als Eggert in Purmerend en De Koperwiek in Capelle aan den IJssel, ziet zijn huuropbrengsten aantrekken. Vorig jaar ontstonden er nog lege plekken in de winkelcentra van het beursgenoteerde bedrijf door het omvallen van winkelketen Big Bazar, maar inmiddels hebben al die winkels weer een nieuwe huurder gekregen.

Wereldhave was vorig jaar een van de vastgoedpartijen die faillissement aanvroegen voor Big Bazar. De koopjesketen kampte al enige tijd met financiële problemen en kreeg steeds meer klachten binnen over onbetaalde rekeningen. Wereldhave had liever dat Big Bazar failliet ging, zodat het de winkelruimte aan beter betalende andere partijen kon verhuren. Dat laatste is dus gelukt.

Zes plekken

Big Bazar huurde op zes plekken in Nederland winkelruimte van Wereldhave. Het ging om twee locaties in Arnhem, en zaken in Nieuwegein, Heerhugowaard, Capelle aan den IJssel en Dordrecht. Daarmee was Big Bazar wel een relatief kleine huurder.

De totale nettohuuropbrengsten van Wereldhave zijn in de eerste helft van dit jaar uitgekomen op 68 miljoen euro, ruim 8 procent meer dan een jaar terug. De winst steeg daarnaast licht naar 43,7 miljoen euro.

Relevante artikelen

Alles van utiliteitsbouw
    • Utiliteitsbouw

    Zuid-Holland houdt spoeddebat over windturbines vlak voor verkiezingen

    24 oktober 2025 om 14:19
    • Utiliteitsbouw

    Bouw stofzuiger: kies de juiste voor jouw klusomgeving

    21 oktober 2025 om 13:29

Aankomende evenementen

28 Oct
Afbouw Vakdagen 2025
  • Zuid-Holland
03 Nov
HoutPro+ 2025
  • Noord-Brabant
19 Nov
Beton Event 2025​​
  • Noord-Brabant