20 april 2020 om 17:55
< 1 min lezen

Opknappen van de gebouwen van Defensie duurt nog tot 2029

Het duurt nog jaren voordat alle gebouwen van Defensie zijn opgeknapt. De komende drie jaar trekt verantwoordelijk staatssecretaris Barbara Visser alvast 125 miljoen euro uit om tientallen gebouwen te verbeteren.

Pas in 2029 zullen alle kazernes en gebouwen zijn gerenoveerd of vernieuwd, laat de bewindsvrouw aan de Tweede Kamer weten. Vorig jaar april maakte ze bekend dat meer dan tweehonderd panden, waarvan een groot aantal tientallen jaren oud is, moeten worden aangepakt. Een deel zal worden gesloopt.

De komende drie jaar pakt het ministerie het interieur van 51 gebouwen aan. Het gaat om nieuwe woonkamers en slaapkamerinterieurs. Verder zal er groot onderhoud aan de binnenzijde van zeventien panden worden gepleegd. Op het Walaardt Sacré Kamp bij Huis ter Heide en de kazerne in Schaarsbergen worden negen gebouwen vervangen.

Door: ANP

Relevante artikelen

Alles van utiliteitsbouw
    • Utiliteitsbouw

    Energiekosten gaan omlaag in 2026, voorspelt ING

    14 november 2025 om 09:02
    • Utiliteitsbouw

    Nederland mist EU-doel voor gasvoorraden

    13 november 2025 om 14:15

Aankomende evenementen

19 Nov
Beton Event 2025​​
  • Noord-Brabant
09 Feb
Infra Relatiedagen 2026
  • Overijssel
11 Jan
InfraTech2027
  • Zuid-Holland