1 september 2011 om 12:36
< 1 min lezen

Omzet ingenieursbureau Oranjewoud daalt

GOUDA (ANP) – Advies- en ingenieursbureau Oranjewoud heeft in het eerste halfjaar van 2011 bijna 11 procent minder omzet behaald dan een jaar eerder. Dat maakte het bedrijf woensdag bekend.

De omzet van Oranjewoud, dat vorig jaar Strukton Groep overnam van de NS, daalde tot 761,2 miljoen euro. Het bedrijfsresultaat (ebitda) steeg met ruim 13 procent tot 31,9 miljoen euro. De nettowinst klom met ruim 60 procent tot 7 miljoen euro. Om een goede vergelijking mogelijk te maken, werden de resultaten over 2010 gecorrigeerd voor de overname van Strukton.

Oranjewoud zag de opbrengsten vooral bij de onderdelen Bouw en Civiele infrastructuur dalen. Het bedrijf deed geen uitspraken over de verwachtingen voor de rest van het jaar.

Relevante artikelen

Alles van utiliteitsbouw
  • Eerdmans aangevallen om pleidooi voor gaswinning in Groningen
    • Utiliteitsbouw

    Eerdmans aangevallen om pleidooi voor gaswinning in Groningen

    19 september 2025 om 11:56
  • Debat over windturbines in Groene Hart Zuid-Holland uitgesteld
    • Utiliteitsbouw

    Debat over windturbines in Groene Hart Zuid-Holland uitgesteld

    17 september 2025 om 20:44

Aankomende evenementen

06 Oct
PREFAB 2025
  • Noord-Brabant
28 Oct
Afbouw Vakdagen 2025
  • Zuid-Holland
03 Nov
HoutPro+ 2025
  • Noord-Brabant