9 september 2021 om 15:25
< 1 min lezen

Renovatie Betty Asfalt loopt uit, kerstshow Dolman verplaatst

De verbouwing van theater het Betty Asfalt Complex in Amsterdam duurt langer dan gepland. Het ziet ernaar uit dat het complex pas weer begin 2022 de deuren kan openen. Daardoor moet cabaretier Paul Haenen met zijn populaire eindejaarsvoorstelling voor het eerst in drie decennia uitwijken naar een andere locatie.

Dat melden Haenen en zijn man Dammie van Geest woensdag in hun nieuwsbrief. De decembershows van Haenen zijn altijd steevast uitverkocht. Samen met zijn alter ego’s Margreet Dolman en Dominee Gremdaat probeert de cabaretier wat vreugde in de door hem zo gehate kerstdagen te brengen. Het is nog niet bekend naar welke locatie Haenen gaat uitwijken.

De fundering van het theatercomplex aan de Nieuwezijds Voorburgwal in Amsterdam wordt op dit moment vernieuwd. Daarnaast krijgen de zaal en de foyer een grote opknapbeurt.

Haenen zal vanaf begin oktober ook weer op tournee gaan, met zijn voorstelling Haenen brengt vreugde. De cabaretier moest de tournee van deze show afgelopen najaar afbreken vanwege de coronamaatregelen.

Relevante artikelen

Alles van utiliteitsbouw
  • Eerdmans aangevallen om pleidooi voor gaswinning in Groningen
    • Utiliteitsbouw

    Eerdmans aangevallen om pleidooi voor gaswinning in Groningen

    19 september 2025 om 11:56
  • Aandeel buitenlandse kopers op de woningmarkt verdubbeld
    • Utiliteitsbouw

    Aandeel buitenlandse kopers op de woningmarkt verdubbeld

    18 september 2025 om 12:56

Aankomende evenementen

11 Jan
InfraTech2027
  • Zuid-Holland
25 May
Future Facade 2027
  • Utrecht