12 januari 2012 om 15:13
< 1 min lezen

Sloop muziekschool en sporthal in De Kwinkelier van start

DE BILT – Direct na de jaarwisseling is aannemer Beelen Sloopwerken B.V. gestart met de sloop van de voormalige muziekschool en sporthal in De Kwinkelier te Bilhoven, zo meldt gemeente De Bilt.

Eerst werd het losliggende puin weggehaald en is asbest verwijderd. Afgelopen maandag begon de machinale sloop. Na de sloop wordt het terrein tijdelijk ingericht als parkachtig gebied. Er wordt gras ingezaaid, een wandelpad aangelegd en er worden enkele bomen geplant.

Bart van Kuijk, voorzitter van de huurdersbelangenvereniging De Kwinkelier, vindt de sloop een goede zaak: “De winkeliers zijn blij dat nu gestart is met werkzaamheden in De Kwinkelier. Wij hebben destijds gevraagd om de muziekschool en sporthal af te schermen met hekken, omwille van de veiligheid. Maar hekken geven geen fraai beeld, ondanks de kleurrijke panelen die in het najaar zijn geplaatst. Door de sloop van deze panden en het aanleggen van een soort parkje, wordt de veiligheid gewaarborgd en krijgt De Kwinkelier weer een iets prettiger aanzien.”

De sloop duurt maximaal 10 weken en is dus uiterlijk medio maart gereed.

© Nationale Bouwgids

Relevante artikelen

Alles van utiliteitsbouw
    • Utiliteitsbouw

    Duizenden bedrijven erbij op wachtlijst voor overvol stroomnet

    6 oktober 2025 om 11:40
    • Utiliteitsbouw

    Start van massaclaim tegen variabele energiecontracten

    29 september 2025 om 11:40

Aankomende evenementen

06 Oct
PREFAB 2025
  • Noord-Brabant
28 Oct
Afbouw Vakdagen 2025
  • Zuid-Holland
03 Nov
HoutPro+ 2025
  • Noord-Brabant