21 maart 2014 om 09:56
< 1 min lezen

Symposium De Toekomst van de Bouw

De bouwsector heeft pittige jaren achter de rug. De terugloop van projecten en de krimp die daarop volgde, heeft geleid tot herbezinning en nieuwe vormen van samenwerking. Ook de verhouding tussen de overheid en de bouwsector wijzigt.  Wat zijn deze wijzigingen en welke consequenties hangen er aan vast? Tijdens het symposium De toekomst van de Bouw op donderdag 3 april bij Windesheim worden deze wijzigingen onder de loep genomen.

Actuele onderwerpen als private kwaliteitsborging, CE-markering, ontwikkelingen in het omgevingsrecht en duurzaam bouwen/verbouwen komen hierbij aan bod.

Tijdens het symposium geven gastsprekers Harry Nieman van het Instituut voor Bouwkwaliteit, Harm Verster van de Stichting Bouwkwaliteit, Bert Hardenberg en Ingrid Nauta van Kienhuis Hoving en Meindert Smallenbroek, directeur Bouwen van het ministerie van Binnenlandse Zaken, hun visie op de ontwikkelingen en bijbehorende consequenties voor de sector.

Het symposium is voor iedereen die geïnteresseerd is in de bouwsector en bijbehorende ontwikkelingen. Het vindt plaats op donderdag 3 april 13:00 – 17:00 uur bij Windesheim.

© Nationale Bouwgids

Relevante artikelen

Alles van utiliteitsbouw
    • Utiliteitsbouw

    Vuurwerkschade jaarwisseling bedraagt 9 miljoen euro

    12 januari 2026 om 15:39
    • Utiliteitsbouw

    Nederland telt opnieuw meer woningen zonder aardgas

    9 december 2025 om 13:18

Aankomende evenementen

09 Feb
Infra Relatiedagen 2026
  • Overijssel
11 Jan
InfraTech2027
  • Zuid-Holland
25 May
Future Facade 2027
  • Utrecht