15 december 2011 om 16:48
< 1 min lezen

Veel bedrijvigheid op en rond Wageningen Campus

WAGENINGEN – Royal FrieslandCampina en Stoas Hogeschool zijn bij de Wageningen Campus begonnen met de bouw van hun nieuwe accommodaties, zo meldt Wageningen University.

Het zuivelbedrijf concentreert zijn onderzoeksactiviteiten in dit nieuwe innovatiecentrum in Wageningen. De hogeschool voor lerarenopleidingen in het groene onderwijs vestigt zich in zijn geheel aan de rand van de Wageningen Campus.

Ook Wageningen University zelf is volop aan het bouwen op de campus. Een gebouw met 2600 extra onderwijsplekken moet voor aanvang van het studiejaar 2013/2014 gereed zijn.

En om ook de leerstoelgroepen en ondersteunende diensten die nu nog elders in Wageningen gevestigd zijn naar de campus te halen, staat bovendien nog een extra gebouw van negen verdiepingen ingepland en worden bestaande gebouwen aangepast.

© Nationale Bouwgids

Relevante artikelen

Alles van utiliteitsbouw
    • Utiliteitsbouw

    Zuid-Holland kiest locatie in Lansingerland voor windturbines

    Gisteren om 09:31
    • Utiliteitsbouw

    Vattenfall-centrales gaan definitief naar Tata Steel

    17 november 2025 om 10:33

Aankomende evenementen

09 Feb
Infra Relatiedagen 2026
  • Overijssel
11 Jan
InfraTech2027
  • Zuid-Holland
25 May
Future Facade 2027
  • Utrecht