19 oktober 2011 om 12:36
< 1 min lezen

Vervoerders van asbest eerst ontsmet

VELP (ANP) – Twee mannen van 47 jaar uit Arnhem en 48 jaar uit Nijmegen zijn dinsdagmiddag op een parkeerplaats langs de snelweg A348 bij Arnhem eerst door de brandweer ontsmet, voordat de politie hen wilde meenemen naar een arrestantencel.

De mannen waren aangehouden wegens het onwettig vervoeren van asbest en de politie was bang dat de mannen bedekt zouden kunnen zijn met kankerverwekkende asbestdeeltjes.

Agenten zetten het busje waarin de mannen op de snelweg tussen Velp en Rheden reden, aan de kant voor een controle. In het busje bleek onafgedekt asbest te liggen.

De mannen werden aangehouden voor het overtreden van de regels voor verplaatsing van asbest, waarna de brandweer hen ter plaatse ontsmette. Wat de mannen met het asbest wilden doen, is nog niet duidelijk. Het busje is overgebracht naar een gespecialiseerd asbestverwerkend bedrijf.

Relevante artikelen

Alles van utiliteitsbouw
    • Utiliteitsbouw

    Zuid-Holland kiest locatie in Lansingerland voor windturbines

    Vandaag om 09:31
    • Utiliteitsbouw

    Vattenfall-centrales gaan definitief naar Tata Steel

    17 november 2025 om 10:33

Aankomende evenementen

09 Feb
Infra Relatiedagen 2026
  • Overijssel
11 Jan
InfraTech2027
  • Zuid-Holland
25 May
Future Facade 2027
  • Utrecht