30 september 2014 om 17:31
< 1 min lezen

Aardbeving in Groningen gevoeld

(Novum) - Bij het Groningse Ten Boer heeft zich dinsdag om 13:42 uur een aardbeving voorgedaan. Dat meldt het KNMI dinsdag. De aardbeving werd ook in de stad Groningen gevoeld. Het is nog niet bekend of er veel schade is ontstaan.

De beving had een kracht van 2.8 op de schaal van Richter en ontstond op drie kilometer diepte. Verschillende mensen in Winsum, Bedum en Stedum melden via Twitter de aardbeving te hebben gevoeld.

Onder andere op het stadhuis in Groningen en in het Universitair Medisch Centrum Groningen is de beving eveneens opgemerkt, melden Groningers op Twitter. Zo zegt wethouder Verkeer, Sport & Cultuur van de gemeente Paul de Rook (D66) dat hij de beving ‘zo hevig nog niet gevoeld’ heeft.

Relevante artikelen

Alles van woningbouw
  • Eerdmans aangevallen om pleidooi voor gaswinning in Groningen
    • Woningbouw

    Eerdmans aangevallen om pleidooi voor gaswinning in Groningen

    19 september 2025 om 11:56
  • Aandeel buitenlandse kopers op de woningmarkt verdubbeld
    • Woningbouw

    Aandeel buitenlandse kopers op de woningmarkt verdubbeld

    18 september 2025 om 12:56

Aankomende evenementen

11 Jan
InfraTech2027
  • Zuid-Holland
25 May
Future Facade 2027
  • Utrecht