11 augustus 2014 om 10:58
< 1 min lezen

BAM draait quitte in eerste jaarhelft

(Novum) - BAM heeft in het eerste halfjaar voor belastingen winst noch verlies gedraaid. Dat heeft de bouwer maandag voorbeurs gemeld naar aanleiding van de stevige koersval van het aandeel BAM op vrijdag.

De melding is op grond van de laatst beschikbare informatie en is nog niet door de raad van commissarissen en de accountant van de bouwer goedgekeurd, meldt het concern maandag.

Op de Amsterdamse beurs ging BAM vrijdag hard onderuit. Het aandeel sloot 17,4 procent lager, zonder dat daar een duidelijk aanwijsbare oorzaak voor was. BAM rept maandag van een ‘uitzonderlijke koersbeweging’. Volgende week donderdag brengt het concern de officiële halfjaarresultaten naar buiten.

BAM laat verder weten dat de situatie omtrent twee projecten in Duitsland en Groot-Brittannië, waarover het concern begin vorige maand waarschuwde, niet is veranderd. Het bedrijf verwacht projectverliezen van in totaal 75 miljoen euro en kondigde begin vorige maand een kostenbesparingsprogramma aan. Die doelstelling werd maandag nog eens bevestigd.

Relevante artikelen

Alles van woningbouw
    • Woningbouw

    De beste gereedschapskist voor beginners: dit zijn de toppers van 2025

    6 november 2025 om 14:45
    • Woningbouw

    Bouwer BAM blijft optimistisch over verkoop nieuwbouwwoningen

    6 november 2025 om 09:36

Aankomende evenementen

19 Nov
Beton Event 2025​​
  • Noord-Brabant
09 Feb
Infra Relatiedagen 2026
  • Overijssel
11 Jan
InfraTech2027
  • Zuid-Holland