15 juni 2015 om 13:30
< 1 min lezen

Dag van de Bouw trekt 9700 bezoekers

(Novum) - ZOETERMEER - De Dag van de Bouw trok zaterdag 9700 bezoekers. 175 bouwplaatsen waren opengesteld voor publiek, dat een kijkje kon nemen achter de schermen bij bouwprojecten in heel Nederland.

Tijdens deze tiende editie van de Dag van de Bouw was onder meer te zien hoe ver een bouwwerk gevorderd is. Ook kreeg het publiek uitleg over het werken met de modernste technologieën en bouwtechnieken.

Bij Maastricht konden bezoekers bij de A2 de Koning Willem-Alexandertunnel bezoeken die in aanbouw is.

De Dag van de Bouw is een initiatief van Bouwend Nederland, de branchevereniging van bouw- en infrabedrijven. En keer per jaar stellen de aangesloten leden hun mooiste en meest bijzondere bouwplaatsen open.

De officiële opening was bij het project Wijnhavenkwartier van bouwbedrijf Heijmans door minister Stef Blok (Wonen en Rijksdienst) en voorzitter Maxime Verhagen van Bouwend Nederland. Op die locatie verrijst een appartementencomplex en de nieuwe campus van de Universiteit Leiden.

 

Relevante artikelen

Alles van woningbouw
    • Infra

    Kabinet trekt 2,5 miljard euro uit voor infrastructuur bij nieuwe woonwijken

    Vandaag om 15:44
    • Infra

    Rijkswaterstaat waarschuwt: avondspits drukker door wintertijd

    27 oktober 2025 om 10:53

Aankomende evenementen

19 Nov
Beton Event 2025​​
  • Noord-Brabant
09 Feb
Infra Relatiedagen 2026
  • Overijssel
11 Jan
InfraTech2027
  • Zuid-Holland