26 september 2011 om 16:45
< 1 min lezen

Duitse prijsvechter betreedt hypotheekmarkt

BERLIJN (Novum) – Een Duitse prijsvechter gaat de Nederlandse hypotheekmarkt betreden. Volksbank Emmerich Rees biedt vanaf volgende maand een tarief dat 0,2 tot 0,4 procent onder de goedkoopste bestaande aanbieders ligt. Dat schrijven het Financieele Dagblad en De Telegraaf maandag.

Het is wel een voorzichtige stap, zegt directeur van de Volksbank Holger Zitter in het FD. De bank gaat in eerste instantie slechts voor 25 miljoen euro aan hypotheken verstrekken. Smartfee in Utrecht is de enige tussenpersoon die de hypotheek gaat aanbieden.

De voorwaarden voor de hypotheek zijn streng. Het minimale hypotheekbedrag is 265 duizend euro. Klanten moeten eigen geld meebrengen en er moet meteen maandelijks worden afgelost. Volgens het FD is het product daarom vooral aantrekkelijk voor klanten die willen oversluiten met een hypotheek hoger dan 365 duizend, die daardoor niet valt onder de Nationale Hypotheek Garantie.

Relevante artikelen

Alles van woningbouw
    • Woningbouw

    Start van massaclaim tegen variabele energiecontracten

    Vandaag om 11:40
    • Woningbouw

    Man zwaargewond na val van 60 meter uit hijskraan op bouwterrein Tilburg

    26 september 2025 om 11:39

Aankomende evenementen

06 Oct
PREFAB 2025
  • Noord-Brabant
28 Oct
Afbouw Vakdagen 2025
  • Zuid-Holland
03 Nov
HoutPro+ 2025
  • Noord-Brabant