16 mei 2014 om 12:19
< 1 min lezen

Flinke stijging woningverkopen in april

(Novum) - Het aantal geregistreerde woningverkopen is in april flink gestegen. Ten opzichte van de zwakke aprilmaand van vorig jaar was sprake van een stijging van bijna 65 procent. Ten opzichte van een maand eerder stegen de kadastrale registraties met 7,5 procent. Dat heeft het Kadaster vrijdag bekendgemaakt.

Notarissen meldden in april 10.780 verkochte woningen aan bij het Kadaster. In april vorig jaar waren dat er 6554. In januari en april van vorig jaar werd het laagste aantal woningen verkocht. In maart werden 10.028 koopcontracten bij het Kadaster gemeld.

In alle provincies was sprake van groei ten opzichte van een jaar geleden. In Utrecht ging het bijna om een verdubbeling. Ten opzichte van maart stegen de verkopen in driekwart van de provincies. Met een daling van 4,3 procent ten opzichte van een maand eerder presteerde de huizenmarkt in Groningen het minst in april.

Relevante artikelen

Alles van woningbouw
  • Eerdmans aangevallen om pleidooi voor gaswinning in Groningen
    • Woningbouw

    Eerdmans aangevallen om pleidooi voor gaswinning in Groningen

    19 september 2025 om 11:56
  • Aandeel buitenlandse kopers op de woningmarkt verdubbeld
    • Woningbouw

    Aandeel buitenlandse kopers op de woningmarkt verdubbeld

    18 september 2025 om 12:56

Aankomende evenementen

11 Jan
InfraTech2027
  • Zuid-Holland
25 May
Future Facade 2027
  • Utrecht