8 mei 2015 om 17:08
< 1 min lezen

Huurprijzen in vrije sector verder gestegen

(Novum) - AMSTERDAM - De huurprijzen voor huurwoningen in de vrije sector zijn in het eerste kwartaal verder opgelopen. Dat blijkt uit vrijdag gepubliceerde cijfers van Pararius.nl, naar eigen zeggen de grootste website voor huurwoningen in Nederland.

De huren stegen gemiddeld met 1,9 procent in vergelijking met dezelfde periode vorig jaar. Voor een vierkante meter moest afgelopen kwartaal maandelijks door de bank genomen 12,61 euro neergeteld worden.

Volgens Pararius groeit de vraag, terwijl het aanbod erg beperkt is. Het beschikbare huuraanbod in de vrije sector nam afgelopen jaar flink af, met ongeveer 17 procent. Er is vooral veel interesse in de middeldure huurwoningen in de grote steden en die woningen zijn juist schaars.

Op Pararius.nl werden afgelopen kwartaal 11.553 woningen in de vrije sector te huur aangeboden en er werden 11.739 huizen verhuurd.

 

Relevante artikelen

Alles van woningbouw
    • Woningbouw

    De beste gereedschapskist voor beginners: dit zijn de toppers van 2025

    6 november 2025 om 14:45
    • Woningbouw

    Bouwer BAM blijft optimistisch over verkoop nieuwbouwwoningen

    6 november 2025 om 09:36

Aankomende evenementen

19 Nov
Beton Event 2025​​
  • Noord-Brabant
09 Feb
Infra Relatiedagen 2026
  • Overijssel
11 Jan
InfraTech2027
  • Zuid-Holland