11 februari 2020 om 10:56
< 1 min lezen

Interpolis: meer dan 2100 meldingen van schade, vooral aan woningen

Verzekeraar Interpolis heeft tot dusver meer dan 2100 meldingen van schade binnengekregen, nadat de storm Ciara over het land was geraasd. De verzekeraar denkt dat de echte piek van schademeldingen nu wel voorbij is, maar verwacht de komende dagen nog wel meer mensen die door de storm van zondag schade hebben opgelopen.

Er zijn vooral veel meldingen van schade aan woningen. Interpolis noemt het opvallend dat er niet veel schades aan auto’s zijn binnengekomen. Er worden vooral meldingen gedaan van omgevallen schuttingen en afgewaaide dakpannen. De meeste komen uit Noord-Holland, Zuid-Holland en Brabant.

“De afgelopen twee jaar hebben we niet zo’n storm gehad. De laatste echte storm dateert van januari 2018 maar die was dan ook veel heftiger. Ook qua schades”, aldus de verzekeraar. Hij denkt dat dit jaar veel mensen van te voren al maatregelen hebben genomen, omdat de storm ruim van te voren was aangekondigd. “De storm in Nederland heeft voor het eerst een naam, is breeduit aangekondigd in de media, dus het idee leeft bij Interpolis dat veel mensen preventiemaatregelen hebben genomen”, aldus een woordvoerder.

Door: ANP

Relevante artikelen

Alles van woningbouw
    • Woningbouw

    FIOD arresteert twee mannen voor vermoedelijke fraude met woningverhuur

    Vandaag om 13:28
    • Woningbouw

    Wat kost een huis bouwen?

    13 oktober 2025 om 13:07

Aankomende evenementen

28 Oct
Afbouw Vakdagen 2025
  • Zuid-Holland
03 Nov
HoutPro+ 2025
  • Noord-Brabant
19 Nov
Beton Event 2025​​
  • Noord-Brabant