17 oktober 2011 om 17:37
< 1 min lezen

Nieuwbouwproject La Ligne III in verkoop

DEN HAAG – Vestia Den Haag Zuid-West start zaterdag 22 oktober met de verkoop van La Ligne III. Geïnteresseerden zijn van 10.00 tot 12.00 uur welkom in de modelwoning aan de Zuidlarenstraat 177 in Den Haag.

In de modelwoning is een team van makelaars aanwezig om vragen te beantwoorden of geïnteresseerden in te schrijven voor een woning.

Vestia bouwt door!
Ondanks de economische recessie start Vestia deze maand nog met de verkoop van de laatste fase van La Ligne. Eerdere fases werden met succes gerealiseerd: La Ligne I is volledig uitverkocht en La Ligne II is voor 85% verkocht.

Aad Bouwhuis, a.i. directeur Vestia Den Haag Zuid-West: “Vestia bouwt graag door. Niet alleen La Ligne III is daar een voorbeeld van. In januari beginnen we in diezelfde gebiedsontwikkeling in de Zuidlarenstraat met de bouw van project Il Vetro én starten we met de verkoop van het project Quattro.”

Il Vetro bestaat uit 168 huur- en koopappartementen, Quattro bestaat uit vier kleinschalige woonblokken met 34 koopappartementen en maisonnettes.

34 ruime eengezinswoningen
In La Ligne III realiseert Vestia een variatie aan eengezinskoopwoningen, van 2,5- en 3-lagen. Al deze woningen zijn voorzien van een zonnige tuin of riant dakterras van 50 m².

Ook worden er twee starterswoningen (2-laags) gebouwd met een dakterras van 30 m². Standaard zijn alle woningen voorzien van een luxe badkamer met ligbad, douche, tweede toilet en een wastafelmeubel met grote spiegel. Koopsommen variëren van € 176.850,- tot € 319.850,- v.o.n.

Relevante artikelen

Alles van woningbouw
    • Woningbouw

    Prijzen koopwoningen in oktober gestegen met 6,6%

    Vandaag om 14:51
    • Woningbouw

    Keijzer wil huurregels versoepelen ondanks aangenomen motie

    Gisteren om 14:25

Aankomende evenementen

09 Feb
Infra Relatiedagen 2026
  • Overijssel
11 Jan
InfraTech2027
  • Zuid-Holland
25 May
Future Facade 2027
  • Utrecht