21 februari 2022 om 10:03
< 1 min lezen

Huizen in Moordrecht onbewoonbaar door storm Eunice

De bewoners van een aantal huizen in Moordrecht dat tijdens storm Eunice schade heeft opgelopen, hebben alsnog hun huis moeten verlaten. Het is te gevaarlijk om in de woningen te blijven vanwege storm Franklin die zondagavond over Nederland trekt, meldt de gemeente.

Vrijdag waaide het dak van een rij huizen aan de Prinses Beatrixstraat. De bewoners konden na een bouwkundige inspectie en een aantal noodreparaties in hun huis blijven, maar zondag is toch besloten dat de bewoners hun huis uit moeten. “Door de vele regen is er in de huizen veel waterschade ontstaan en is er risico op kortsluiting en zijn installaties afgesloten.” De bewoners kunnen eventueel terecht in het Van der Valk Hotel in Nieuwerkerk aan den IJssel.

Ingrijpend

“De staat van de huizen in de Prinses Beatrixlaan ging door de hevige regen snel achteruit”, zegt burgemeester Han Weber. “Het toch moeten verlaten van hun huizen is erg ingrijpend voor de bewoners. We leven allemaal met hen mee. Mooi om te zien hoe de gemeentelijke organisatie vandaag weer klaar stond voor haar inwoners om hen zo goed mogelijk te helpen.”

Door: ANP

Relevante artikelen

Alles van woningbouw
    • Woningbouw

    Prijzen koopwoningen in oktober gestegen met 6,6%

    21 november 2025 om 14:51
    • Woningbouw

    Keijzer wil huurregels versoepelen ondanks aangenomen motie

    20 november 2025 om 14:25

Aankomende evenementen

09 Feb
Infra Relatiedagen 2026
  • Overijssel
11 Jan
InfraTech2027
  • Zuid-Holland
25 May
Future Facade 2027
  • Utrecht