15 november 2022 om 12:34
< 1 min lezen

Ruim honderd huurwoningen in Assen tegen de vlakte

In Assen zijn de sloopbedrijven Bork en Revoort maandag 14 november 2022 gestart met de sloop van ruim honderd huurhuizen van woningcorporatie Actium. Het gaat om 102 woningen aan de Delft, de Stroom en de Aar in de wijk Lariks West die niet meer aan de tegenwoordige eisen voldoen. Ook 72 garageboxen krijgen te maken met de sloophamer. Dit meldt RTV Drenthe.

De afgelopen tijd zijn voorbereidingen getroffen voor de sloop. Zo werden koperen gasleidingen uit de woningen verwijderd, werden dakpannen van de daken gehaald en werd asbest opgeruimd door een gespecialiseerd verwijderingsbedrijf. De sloopbedrijven zijn nog de hele week bezig met slopen.

Meer bekend in 2023

Actium gaat op de plaats van de gesloopte huizen nieuwe huurwoningen laten bouwen. Nog onduidelijk is om hoeveel woningen het gaat en wanneer daarmee begonnen zal worden. De woningcorporatie verwacht hierover in de loop van 2023 meer informatie te kunnen geven.

Door: Nationale Bouwgids / Richard Heeres

Relevante artikelen

Alles van woningbouw
    • Woningbouw

    Prijzen koopwoningen in oktober gestegen met 6,6%

    Gisteren om 14:51
    • Woningbouw

    Keijzer wil huurregels versoepelen ondanks aangenomen motie

    20 november 2025 om 14:25

Aankomende evenementen

09 Feb
Infra Relatiedagen 2026
  • Overijssel
11 Jan
InfraTech2027
  • Zuid-Holland
25 May
Future Facade 2027
  • Utrecht