10 januari 2023 om 15:04
< 1 min lezen

SP en bewoners voeren actie voor Groninger wijk Paddepoel-Zuid

Bewoners van 240 woningen in de wijk Paddepoel-Zuid in Groningen zijn het beu. Ze zeggen al jaren lang te wachten op renovatie en reparatie van hun woning. Zaterdag 7 januari 2023 hebben zij samen met de SP actieplannen voorbereid. Die plannen zijn bedoeld om woningcorporatie Lefier te activeren. Dat meldt OOG TV.

De bewoners van portiekflats aan de Draakstraat, Orionlaan, Hagedisstraat, Ossehoederstraat en Noorderkroonstraat wonen in jarenzestighuizen met een balkon dat gestut wordt. Ook verder zijn de huizen in hun ogen toe aan renovatie. De SP is eveneens van mening dat de woningcorporatie zo langzamerhand in beweging mag komen.

Om tafel met gemeenteraad

De SP en bewoners willen binnenkort met de gemeenteraad om tafel om te spreken over hun plannen voor wijkvernieuwing en renovatie van de woningen en buurt.

Door: Nationale Bouwgids / Richard Heeres

Relevante artikelen

Alles van woningbouw
    • Woningbouw

    De beste gereedschapskist voor beginners: dit zijn de toppers van 2025

    6 november 2025 om 14:45
    • Woningbouw

    Bouwer BAM blijft optimistisch over verkoop nieuwbouwwoningen

    6 november 2025 om 09:36

Aankomende evenementen

19 Nov
Beton Event 2025​​
  • Noord-Brabant
09 Feb
Infra Relatiedagen 2026
  • Overijssel
11 Jan
InfraTech2027
  • Zuid-Holland