14 juni 2013 om 16:16
< 1 min lezen

Half miljard uitgekeerd aan gedupeerden Duitsland

(Novum/ABM FN) – Allianz verwacht meer dan vijfhonderd miljoen euro uit te keren aan schadevergoeding als gevolg van de overstromingen die het zuiden en oosten van Duitsland twee weken hebben geteisterd. Dat maakte de Duitse verzekeraar vrijdag bekend.

Omdat Allianz het risico op overstroming zelf heeft herverzekerd, komt het verlies voor de verzekeraar op 350 miljoen euro.

De Duitse regering maakte donderdag al bekend voor herstelwerkzaamheden een steunfonds van acht miljard euro in het leven te hebben geroepen. Volgens kredietbeoordelaar Fitch leveren de overstromingen de Duitse economie zo’n twaalf miljard euro schade op. De kosten voor verzekeraars bedragen tussen de tweeënhalf en drie miljard, aldus Fitch.

Relevante artikelen

Alles van woningbouw
    • Woningbouw

    Kamernet: minder aanbod, hogere kamerhuren

    14 november 2025 om 11:31
    • Woningbouw

    Onderzoek: woningmarkt kan afschaffing hypotheekrenteaftrek aan

    13 november 2025 om 10:13

Aankomende evenementen

19 Nov
Beton Event 2025​​
  • Noord-Brabant
09 Feb
Infra Relatiedagen 2026
  • Overijssel
11 Jan
InfraTech2027
  • Zuid-Holland