2 juli 2013 om 21:55
< 1 min lezen

Welke Beheer neemt De Hypotheekshop over

(Novum) – De Hypotheekshop, een van de grootste adviseurs op het gebied van hypotheken en verzekeringen, wordt overgenomen door Welke Beheer. Dat melden beide bedrijven dinsdag. Door de overname hoopt WelkeBeheer, dat onder meer het franchiselabel Huis & Hypotheek voert, sneller te kunnen groeien.

Voor De Hypotheekshop is groei naareigen zeggen noodzakelijk om de advieskosten ook in de toekomst betaalbaar te houden. Door de overname ontstaat een distributienetwerk van 350 vestigingen met meer dan 500 onafhankelijke adviseurs.

WelkeBeheer ondersteunt momenteel driehonderd adviseurs, waarvan zestig onder het franchiselabel Huis & Hypotheek. De Hypotheekshop heeft 160 franchisenemers. Het marktaandeel van de Welke Beheer in nieuwe hypotheken neemt na de overname toe tot ongeveer tien procent, zo stelt het bedrijf.

Relevante artikelen

Alles van woningbouw
    • Woningbouw

    Kamernet: minder aanbod, hogere kamerhuren

    14 november 2025 om 11:31
    • Woningbouw

    Onderzoek: woningmarkt kan afschaffing hypotheekrenteaftrek aan

    13 november 2025 om 10:13

Aankomende evenementen

19 Nov
Beton Event 2025​​
  • Noord-Brabant
09 Feb
Infra Relatiedagen 2026
  • Overijssel
11 Jan
InfraTech2027
  • Zuid-Holland