2 september 2013 om 17:44
< 1 min lezen

Woningmarkt in de lift

(Novum) – De huizenmarkt heeft een goede maand achter de rug. In augustus werden 11.500 woningen verkocht. Dat is de helft meer dan in dezelfde maand vorig jaar, meldt Makelaarsland maandag. De makelaar meldt verder dat in augustus 130 duizend aanvragen werden gedaan voor een bezichtiging, het hoogste aantal tot nu toe dit jaar.

Ook het aantal hypotheekadviezen nam ‘fors’ toe, aldus Makelaarsland. De lage rente en meerdere berichten dat de bodem van de huizenprijzen wel bereikt is hebben aan de stijgende woningverkopen bijgedragen, aldus directeur van Makelaarsland Jeroen Stoop.

Het Kadaster komt later deze maand met cijfers over de woningverkopen in augustus. In de voorafgaande maand zag het Kadaster de huizenmarkt al aantrekken. Toen werden 29,6 procent meer woningen verkocht dan in juli 2012.

Relevante artikelen

Alles van woningbouw
    • Woningbouw

    De beste gereedschapskist voor beginners: dit zijn de toppers van 2025

    6 november 2025 om 14:45
    • Woningbouw

    Bouwer BAM blijft optimistisch over verkoop nieuwbouwwoningen

    6 november 2025 om 09:36

Aankomende evenementen

19 Nov
Beton Event 2025​​
  • Noord-Brabant
09 Feb
Infra Relatiedagen 2026
  • Overijssel
11 Jan
InfraTech2027
  • Zuid-Holland