3 september 2013 om 15:32
< 1 min lezen

Grote opdrachten voor BAM in Duitsland

(Novum/ABM FN) – BAM Groep heeft in Duitsland vier nieuwe opdrachten binnengehaald. Met de opdrachten voor dochterbedrijf BAM Deutschland is meer dan 110 miljoen euro gemoeid, zo werd dinsdag bekendgemaakt.

Het bouwbedrijf mag appartementen in Berlijn-Friedrichshain neerzetten. De drie andere opdrachten betreffen een kantoor in Frankfurt, een winkelcentrum in Rastatt en een voetbalstadion in Regensburg.

BAM-topman Nico de Vries gaf dinsdag in Het Financieele Dagblad aan dat vijf buitenlandse probleemprojecten onder controle zijn gebracht. BAM had volgens hem te scherp ingeschreven op deze projecten.

Naar aanleiding daarvan gaf het bedrijf vorige week een winstwaarschuwing af, waarna de beurswaarde met ongeveer een vijfde daalde. Na het nieuws dinsdag noteert het aandeel BAM rond het middaguur meer dan vijf procent hoger op ongeveer 3,30 euro. Voor de winstwaarschuwing lag de koers op ongeveer 4,70 euro.

Relevante artikelen

Alles van woningbouw
    • Woningbouw

    Kamernet: minder aanbod, hogere kamerhuren

    Vandaag om 11:31
    • Woningbouw

    Onderzoek: woningmarkt kan afschaffing hypotheekrenteaftrek aan

    Gisteren om 10:13

Aankomende evenementen

19 Nov
Beton Event 2025​​
  • Noord-Brabant
09 Feb
Infra Relatiedagen 2026
  • Overijssel
11 Jan
InfraTech2027
  • Zuid-Holland