22 december 2011 om 14:45
< 1 min lezen

Nieuw centrum voor Ermelo

ERMELO – Woningcorporatie Uwoon wil zorgappartementen realiseren voor ouderen in het centrum van Ermelo. Op de plannen wordt verschillend gereageerd.

Zo vonden sommige partijen het een slecht idee omdat je daardoor problemen oproept door een zorgappartement naast uitgaansgelegenheden te plaatsen. Dat meldt De Weekkrant.nl.

CDA en de ChristenUnie hebben geen bezwaren tegen de plannen. Volgens hen wil de doelgroep graag in het centrum wonen omdat alle voorzieningen binnen handbereik zijn.

Tijdens de raadsvergadering dreigde de VVD met een motie, die samen met Progressief Ermelo, Gemeentebelang en de SGP was opgesteld. Wethouder Jan Bosch sloot uiteindelijk een compromis met beide partijen door de zaak opnieuw te bekijken, zodra het masterplan van de nieuwe centrumvisie gereed is. Medio april 2012 zal deze gereed zijn.

© Nationale Bouwgids

Relevante artikelen

Alles van woningbouw
    • Woningbouw

    Woningen sneller verkocht op Funda in 2025

    11 december 2025 om 10:06
    • Woningbouw

    Oplevering nieuwbouw schuift steeds verder naar achteren

    10 december 2025 om 12:57

Aankomende evenementen

09 Feb
Infra Relatiedagen 2026
  • Overijssel
11 Jan
InfraTech2027
  • Zuid-Holland
25 May
Future Facade 2027
  • Utrecht